658591317534652

Výlety Jeseníky

Specializujeme se na EKO-výlety na originál terénní dvokolce Segway x2 v oblasti Jeseníky lokalitě Králický Sněžník, Staroměstsko. Všechny trasy jsou pečlivě vybírány. Příroda a výhledy jsou tu nádherné. Musíte to vidět.

Výlety netradiční formou

  • Start a cíl jsou na parkovišti před hotelem Sněženka*** v Hynčicích p.Sušinou, Staré Město p.Sněžníkem
  • Podívejte se na 3 základní trasy v okolí hotelu Sněženka
  • Na výlet jede dvojice s průvodcem (3 ks vozítek celkem), nejčastěji v délce 60-90 min. (max.195 min.)
  • Skupina např. 6 osob se střídá po dvojicích 3x2x45 min.
  • čekající mohou dát bowling bazén masáž saunu nebo ještě něco navíc na hotelu
  • Termín pouze po dohodě předem
  • Jezdíme od počtu minimálně 2 výletů v daný den !!! Domluvíte se s kamarády na společné akci 🙂 ?
  • Pouze ojediněle a pouze v Jeseníkách lze zajistit až 7 ks vozítek najednou díky spolupráci s Dolní Moravou.
  • Kontakt instruktor: tel.: 777 632 861, martin@segwayjeseniky.cz

Ještě něco navíc

Zázemí poskytuje horský wellnes hotel Sněženka, kde je příjemný personál s individuálním přístupem k hostům. Můžete si tu dát bowling, vyzkoušet poctivou regionální kuchyni, široko daleko nejlepší pákové espresso Cellini a BIO pohankovou palačinku s horkým ovocem. Hotel je hrdým držitelem certifikátu kvality služeb Originální produkt Jeseníky, je součástí stále více oblíbeného programu Ochutnejte Jeseníky a VIP členem nového zážitkového projektu Jeseníkypass. Jízdy na Segway zde natáčela i Česká televize s pořadem Toulavá kamera. V zimě se zde točil pořad Bežkotoulky. Místo je nedaleko turistické, běžkařské a cykloturistické trasy z Dolní Moravy, přes Návrší, Kladské sedlo a Paprsek na Ramzovou. V tomto náročném terénu „nahorudolů“ máme pro vás připravené najeté trasy a zážitky.

Jeseníky kouzelně divoké

Jeseníky jsou nejkrásnější české hory a oblast Hynčic pod Sušinou je navíc specifická svojí polohou. Relaxujete díky prostředí. Stačí vyjet ke Štvanici a budete nadšeni z pohádkových panoramat, která se vám otevřou. Dlouhé Stráně, Petrovy kameny, Šerák, Ramzovou, Praděd a Rychlebské hory uvidíte z úplně nového pohledu masivu Králického Sněžníku, pohoří nejmenšího rozlohou, ale nejvyššího svou průměrnou nadmořskou výškou 928 mnm. Na výletech sjíždíme lyžařské sjezdovky skiareálu Kraličák bez sněhu. Řada návštěvníků se vrací, protože spojení kouzla lokality, výběr aktivního nebo pasivního odpočinku, dobré jídlo a ovládnutí futuristické technologie Segway, jsou originálním a netradičním zážitkem. Podívejte se, jak jsou krásné ZDE >

Mrkni na videa

Originál Segway výlet poznáš

Chci objednat výlet

Můžete i jako dárek pro přátele a známé…

S námi nezůstanete na jednom místě…