658591317534652

Abychom pro vás zajistili kvalitní zážitky v nádherné přírodě Jeseníků i mimo letní sezónu, reagujeme na vaše přání a organizujeme tzv. „Podzimní segwayování“ 🙂

Jak?

Jednoduše 🙂 Uskuteční se pouze tehdy, pokud jsou na daný den objednány alespoň dvě hodiny segwayování s instruktorem. Buď se tzv. „k někomu přidáte“ ( nabídka ZDE ) nebo si takový den vytvoříte sami. Například společnou poptávkou s přáteli. Na podzim jsou to maximálně 4 hodiny celkem.

Kde

Start horský hotel Sněženka, Hynčice pod Sušinou, Kraličák, Jeseníky. My, instruktoři, přijedeme ze 105 km vzdáleného Prostějova 🙂

Výhody

Nemusíte vybírat tzv. „neurčité“ datum.

Proč

Jedinečná služba v Jeseníkách. Výlety s průvodcem v nejkrásnějším terénu, jaký jsme doposud objevili. Instruktor nejen poradí, ale řekne Vám spoustu zajímavostí o místním kraji. Budete překvapeni, jaké terény dvoukolka zvládne. Opravdu netradiční zážitek pro celou rodinu. Vhodné pro děti od 10 let.

Zajímá mě to

Pokud chcete být o takovém dni informováni, sledujte naše originál Facebook stránky @segwayjeseniky.cz nebo nám nezávazně napište z webu, že vás to zajímá.

Chci se přidat

Vytvořit vlastní termín